LONGi utrzymuje najwyższą ocenę AAA przez 17. kwartał z rzędu w rankingu PV ModuleTech Bankability Ratings

2024.5.7

LONGi otrzymało ocenę AAA w raporcie bankowości PV ModuleTech za pierwszy kwartał 2024 r., co oznacza 17. kwartał z rzędu, w którym firma uzyskała tę najwyższą ocenę. Stały status AAA nadal odzwierciedla dobrą kondycję finansową i stabilność firmy. Co więcej, pokazuje to, że producent płytek, ogniw i modułów słonecznych jest gotowy na przyszłość globalnego rynku fotowoltaicznego. 

Zdolność LONGi do utrzymania statusu AAA przez 17 kwartałów opiera się na ciągłym dążeniu firmy do innowacji. Firma nieustannie inwestuje znaczne środki w badania i rozwój oraz współpracuje z wiodącymi w branży partnerami, aby przesuwać granice dostarczania produktów i usług. Takie podejście nie tylko wyróżnia firmę pod względem dzisiejszych wyników, ale także stanowi solidną podstawę dla trwałego wzrostu i przyszłego rozwoju. 

Informacje o ratingach bankowalności PV ModuleTech 

Analiza przeprowadzana w każdej edycji raportu bankowalności PV-Tech kompleksowo ocenia producentów w wielu kluczowych obszarach. Obejmują one perspektywy produkcyjne i finansowe, w tym pozycjonowanie łańcucha wartości, moce produkcyjne, globalne profile dostaw modułów, wydatki kapitałowe (capex), wydatki na badania i rozwój, przepływy pieniężne, zarządzanie długiem, wycenę, rentowność i wskaźniki przychodów. 

Kontakt dla prasy

Nadine Bütow

Kierownik ds. komunikacji w Europie (DG)

nadinebuetow@longi.com

 

Timo Helmke

Kierownik ds. PR w Europie (DG)

timohelmke@longi.com